30.10.2017
Hřiště  Čas  Fáze  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 skupina Jelimánovci Deblerové Gunners 2:0
(50:33)
2 20:15 skupina Kopyta  Chcípni mrcho "TJ VP" 2:0
(50:17)
1. 21:00 skupina Magistrův manšaft "TJ VP" Kopyta 0:2
(28:50)
2 21:00 skupina Gunnners Autisti Deblerové 2:0
(50:36)
 
 
6.11. 2017
 
řiště  Čas  Fáze  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 skupina Kopyta Autisti Jelimánovci 2:0
(50:25)
2 20:15 skupina "TJ VP" Deblerové Magistrův manšaft 0:2
(46:50)
1 21:00 skupina Jelimánovci Chcípni mrcho Autisti 2:0
(50:31)
2 21:00 skupina Gunners Magistrův manšaft "TJ VP" 2:0
(50:27)
 
13.11. 2017
 
Hřiště  Čas  Fáze  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 skupina Jelimánovci "TJ VP" Deblerové 2:0
(50:43)
2 20:15 skupina Autisti "Chcípni mrcho Gunners odloženo
na 8.1.2018
1 21:00 skupina Gunners Deblerové Chcípni mrcho 0:2
(43:50)
2 21:00 skupina Kopyta Magistrův manšaft Kopyta 2:0
(50:19)
 
20. 11. 2017
řiště  Čas  Fáze  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 skupina Magistrův manšaft Chcípni mrcho Jelimánovci odloženo na 8.1.2018
2 20:15 skupina Kopyta Deblerové Autisti odloženo na 8. 1. 2018
1 21:00 skupina Jelimánovci Autisti Chcípni mrcho 2:0
(50:22)
2 21:00 skupina Gunners "TJ VP" Magistrův manšaft 1:1
(45:46)
 

 

ODLOŽENO NA 18.12. 2017
řiště  Čas  Fáze  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 skupina Chcípni mrcho Deblerové Gunners 0:2
(28:50)
2 20:15 skupina Kopyta "TJ VP" Autisti 2:0
(50:28)
1 21:00 skupina Jelimánovci Gunners Chcípni mrcho 1:1
(46:46)
2 21:00 skupina Magistrův manšaft Autisti "TJ VP" 1:1
(41:50)
 
 
 
4.12. 2017
 
řiště  Čas  Fáze  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 skupina Jelimánovci Magistrův manšaft Kopyta 2:0
(50:17)
2 20:15 skupina "TJ VP" Chcípni mrcho Deblerové 2:0
(53:49)
1 21:00 skupina Kopyta Gunners Jelimánovci 2:0
(50:38)
2 21:00 skupina Autisti Deblerové Magistrův manšaft 1:1
(41:41)
 

11.12. 2017
 
řiště  Čas  Fáze  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 skupina Jelimánovci Kopyta Gunners Odloženo
na 8.1
2 20:15 skupina Deblerové Magistrův manšaft Autisti 2:0
(50:14)
1 21:00 skupina Gunners Chcípni mrcho Jelimánovci Odloženo
na 8.1
2 21:00 skupina Autisti "TJ VP" Kopyta 1:1
(45:43)

Hřiště  Čas  Skupina  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 A        
2 20:15

B

       
1 21:00 A        
2 21:00 B        
1 21:45 A        
2 21:45 B        
             
             

Možnost dohrát odložené zápasy ( 8.1)

Přeložení zápasů si domlouvají mezi sebou kapitáni,poté změnu ohlásí pořadateli.
(Možnost přátelských utkání)
Hřiště  Čas  Skupina  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 19:30 skupina Autisti Chcípni mrcho Kopyta 0:2
(44:51)*
2 20:15

skupina

Magistrův mančaft Chcípni mrcho Autisti 0:2
(35:50)
1 20:15 skupina Kopyta  Deblerové Jelimánovci 1:1
(44:38)
2 21:00 skupina Kopyta  Jelimánovci pořadatel 1:1
(47:48)
1 21:00 skupina Gunners Chcípni mrcho Magistrův mančaft 2:0
(50:28)

 

 

 

 

řiště  Čas  Fáze  Tým A  Tým B Rozhodčí Výsledek
1 20:15 skupina        
2 20:15 skupina        
1 21:00 skupina        
2 21:00 skupina