15. 10. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Kyjev power |
Jelimánovci |
Gunners |
0:2 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Fundindung |
Zlej se(n) |
Upocenky |
0:2 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Gunners |
Upocenky |
Jelimánovci |
2:0 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Drým Tým |
Mohorovočičovci |
Kopyta |
2:0 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Kopyta |
Zbytkáč |
Zlej se(n) |
2:0 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Vodní meloun |
Drým tým vol. 2 |
Fundindung |
2:0 |
22. 10. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Zlej se(n) |
Drým tým |
Drým tým vol. 2 |
2:0 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Upocenky |
Kyjev power |
Zbytkáč |
1:1 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Drým Tým vol. 2 |
Gunners |
Mohorovočičovci |
0:2 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Jelimánovci |
Zbytkáč |
Vodní meloun |
2:0 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Kopyta |
Fundindung |
Gunners |
2:0 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Mohorovičičovci |
Vodní meloun |
Jelimánovci |
0:2 |
29. 10. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Upocenky |
Jelimánovci |
Kyjev power |
0:2 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Fundindung |
Zbytkáč |
Gunners |
2:0 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Kyjev power |
Drým tým vol. 2 |
Jelimánovci |
2:0 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Gunners |
Mohorovočičovci |
Drým tým |
2:0 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Drým tým |
Kopyta |
Mohorovočičovci |
0:2 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Vodní meloun |
Zlej se(n) |
Drým tým vol. 2 |
0:2 |
5. 11. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Drým tým vol. 2 |
Upocenky |
Fundindung |
0:2 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Zlej se(n) |
Gunners |
Zbytkáč |
2:0 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Jelimánovci |
Fundindung |
Vodní meloun |
2:0 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Drým tým |
Zbytkáč |
Kopyta |
2:0 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Kopyta |
Vodní meloun |
Jelimánovci |
2:0 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Mohorovičičovci |
Kyjev power |
Drým tým |
0:2 |
12. 11. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Drým tým vol. 2 |
Jelimánovci |
Kopyta |
0:2 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Upocenky |
Mohorovičičovci |
Zlej se(n) |
2:0 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Kyjev power |
Zlej se(n) |
Vodní meloun |
0:2 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Kopyta |
Gunners |
Zbytkáč |
1:1 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Vodní meloun |
Zbytkáč |
Gunners |
2:0 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Drým tým |
Fundindung |
Jelimánovci |
2:0 |
19. 11. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Jelimánovci |
Drým tým |
Kopyta |
2:0 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Zbytkáč |
Gunners |
Drým tým vol. 2 |
0:2 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Mohorovočičovci |
Drým tým vol. 2 |
Jelimánovci |
2:0 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Kopyta |
Kyjev power |
Zlej se(n) |
2:0 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Zlej se(n) |
Upocenky |
Mohorovičičovci |
2:0 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Fundindung |
Vodní meloun |
pořadatel |
2:0 |
26. 11. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Drým tým vol. 2 |
Zlej se(n) |
Vodní meloun |
0:2 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Gunners |
Fundindung |
Mohorovočičovci |
2:0 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Mohorovočičovci |
Jelimánovci |
Kopyta |
0:2 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Vodní meloun |
Drým tým |
Gunners |
1:1 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Upocenky |
Kopyta |
Drým tým |
0:2 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Kyjev power |
Zbytkáč |
Jelimánovci |
1:1 |
3. 12. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Zlej se(n) |
Mohorovočičovci |
Upocenky |
2:0 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Drým tým |
Gunners |
Zbytkáč |
1:1 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Fundindung |
Kyjev power |
Jelimánovci |
2:0 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Zbytkáč |
Upocenky |
Kopyta |
2:0 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Vodní meloun |
Jelimánovci |
Fundindung |
0:2 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Kopyta |
Drým tým vol. 2 |
Kyjev power |
2:0 |
10. 12. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Zlej se(n) |
Jelimánovci |
Fundindung |
1:1 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Kyjev power |
Drým tým |
Drým tým vol. 2 |
1:1 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Drým tým vol. 2 |
Zbytkáč |
Vodní meloun |
1:1 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Upocenky |
Fundindung |
Kyjev power |
1:1 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Gunners |
Vodní meloun |
Upocenky |
2:0 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Kopyta |
Mohorovočičovci |
Zbytkáč |
2:0 |
17. 12. 2018
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Jelimánovci |
Gunners |
Drým tým |
1:1 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Zbytkáč |
Mohorovičičovci |
Upocenky |
0:2 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Drým tým |
Upocenky |
Kopyta |
2:0 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Vodní meloun |
Kyjev power |
Jelimánovci |
2:0 |
1 |
21:00 |
Skupina |
Kopyta |
Zlej se(n) |
Vodní meloun |
1:1 |
2 |
21:00 |
Skupina |
Fundindung |
Drým tým vol. 2 |
Kyjev power |
0:2 |
7. 1. 2019 - nebo podle dohody
Hřiště |
Čas |
Fáze |
Tým A |
Tým B |
Rozhodčí |
Výsledek |
1 |
19:30 |
Skupina |
Zbytkáč |
Zlej se(n) |
Drým tým |
0:2 |
2 |
19:30 |
Skupina |
Kyjev power |
Gunners |
Drým tým vol. 2 |
1:1 |
1 |
20:15 |
Skupina |
Mohorovičičovci |
Fundindung |
Upocenky |
2:0 |
2 |
20:15 |
Skupina |
Drým tým |
Drým tým vol. 2 |
Zbytkáč |
1:1 (47:37) |
1 |
21:00 |
Skupina |
Kopyta |
Jelimánovci |
Někdo odvážnej |
1:1 (40:48) |
2 |
21:00 |
Skupina |
Upocenky |
Vodní meloun |
Fundindung |
1:1 (40:40) |