15. 10. 2018

 

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Kyjev power

Jelimánovci

Gunners

0:2
(21:50)

2

19:30

Skupina

Fundindung

Zlej se(n)

Upocenky

0:2
(39:50)

1

20:15

Skupina

Gunners

Upocenky

Jelimánovci

2:0
(50:32)

2

20:15

Skupina

Drým Tým

Mohorovočičovci

Kopyta

2:0
(50:31)

1

21:00

Skupina

Kopyta

Zbytkáč

Zlej se(n)

2:0
(50:32)

2

21:00

Skupina

Vodní meloun

Drým tým vol. 2

Fundindung

2:0
(50:34)


22. 10. 2018

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Zlej se(n)

Drým tým

Drým tým vol. 2

 

2

19:30

Skupina

Upocenky

Kyjev power

Zbytkáč

 

1

20:15

Skupina

Drým Tým vol. 2

Gunners

Mohorovočičovci

 

2

20:15

Skupina

Jelimánovci

Zbytkáč

Vodní meloun

 

1

21:00

Skupina

Kopyta

Fundindung

Gunners

 

2

21:00

Skupina

Mohorovičičovci

Vodní meloun

Jelimánovci

 

 

29. 10. 2018

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Upocenky

Jelimánovci

Kyjev power

 

2

19:30

Skupina

Fundindung

Zbytkáč

Gunners

 

1

20:15

Skupina

Kyjev power

Drým tým vol. 2

Jelimánovci

 

2

20:15

Skupina

Gunners

Mohorovočičovci

Drým tým

 

1

21:00

Skupina

Drým tým

Kopyta

Mohorovočičovci

 

2

21:00

Skupina

Vodní meloun

Zlej se(n)

Drým tým vol. 2

 

5. 11. 2018

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Drým tým vol. 2

Upocenky

Fundindung

 

2

19:30

Skupina

Zlej se(n)

Gunners

Zbytkáč

 

1

20:15

Skupina

Jelimánovci

Fundindung

Vodní meloun

 

2

20:15

Skupina

Drým tým

Zbytkáč

Kopyta

 

1

21:00

Skupina

Kopyta

Vodní meloun

Jelimánovci

 

2

21:00

Skupina

Mohorovičičovci

Kyjev power

Drým tým

 

12. 11. 2018

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Drým tým vol. 2

Jelimánovci

Kopyta

 

2

19:30

Skupina

Upocenky

Mohorovičičovci

Zlej se(n)

 

1

20:15

Skupina

Kyjev power

Zlej se(n)

Vodní meloun

 

2

20:15

Skupina

Kopyta

Gunners

Zbytkáč

 

1

21:00

Skupina

Vodní meloun

Zbytkáč

Gunners

 

2

21:00

Skupina

Drým tým

Fundindung

Jelimánovci

 

19. 11. 2018

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Jelimánovci

Drým tým

Kopyta

 

2

19:30

Skupina

Zbytkáč

Gunners

Drým tým vol. 2

 

1

20:15

Skupina

Mohorovočičovci

Drým tým vol. 2

Jelimánovci

 

2

20:15

Skupina

Kopyta

Kyjev power

Zlej se(n)

 

1

21:00

Skupina

Zlej se(n)

Upocenky

Mohorovičičovci

 

2

21:00

Skupina

Fundindung

Vodní meloun

pořadatel

 

26. 11. 2018

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Drým tým vol. 2

Zlej se(n)

Vodní meloun

 

2

19:30

Skupina

Gunners

Fundindung

Mohorovočičovci

 

1

20:15

Skupina

Mohorovočičovci

Jelimánovci

Kopyta

 

2

20:15

Skupina

Vodní meloun

Drým tým

Gunners

 

1

21:00

Skupina

Upocenky

Kopyta

Drým tým

 

2

21:00

Skupina

Kyjev power

Zbytkáč

Jelimánovci

 

3. 12. 2018

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Zlej se(n)

Mohorovočičovci

Upocenky

 

2

19:30

Skupina

Drým tým

Gunners

Zbytkáč

 

1

20:15

Skupina

Fundindung

Kyjev power

Jelimánovci

 

2

20:15

Skupina

Zbytkáč

Upocenky

Kopyta

 

1

21:00

Skupina

Vodní meloun

Jelimánovci

Fundindung

 

2

21:00

Skupina

Kopyta

Drým tým vol. 2

Kyjev power

 

10. 12. 2018

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Zlej se(n)

Jelimánovci

Fundindung

 

2

19:30

Skupina

Kyjev power

Drým tým

Drým tým vol. 2

 

1

20:15

Skupina

Drým tým vol. 2

Zbytkáč

Vodní meloun

 

2

20:15

Skupina

Upocenky

Fundindung

Kyjev power

 

1

21:00

Skupina

Gunners

Vodní meloun

Upocenky

 

2

21:00

Skupina

Kopyta

Mohorovočičovci

Zbytkáč

 

17. 12. 2018 

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Jelimánovci

Gunners

Drým tým

 

2

19:30

Skupina

Zbytkáč

Mohorovičičovci

Upocenky

 

1

20:15

Skupina

Drým tým

Upocenky

Kopyta

 

2

20:15

Skupina

Vodní meloun

Kyjev power

Jelimánovci

 

1

21:00

Skupina

Kopyta

Zlej se(n)

Vodní meloun

 

2

21:00

Skupina

Fundindung

Drým tým vol. 2

Kyjev power

 

7. 1. 2019 - nebo podle dohody

Hřiště

Čas

Fáze

Tým A

Tým B

Rozhodčí

Výsledek

1

19:30

Skupina

Zbytkáč

Zlej se(n)

Drým tým

 

2

19:30

Skupina

Kyjev power

Gunners

Drým tým vol. 2

 

1

20:15

Skupina

Mohorovičičovci

Fundindung

Upocenky

 

2

20:15

Skupina

Drým tým

Drým tým vol. 2

Zbytkáč

 

1

21:00

Skupina

Kopyta

Jelimánovci

Někdo odvážnej

 

2

21:00

Skupina

Upocenky

Vodní meloun

Fundindung